Druk na pleksi, plexi Warszawa

Czy każdy produkt potrzebuje reklamy? Zdania na ten temat pewnie są różne, ale nie ulega wątpliwości, że chcemy zaproponować państwu coś, co pozwoli spojrzeć na rzeczywistość zupełnie inaczej. Coś, co pozwoli na odkrycie tego, co do tej pory mogło być zupełnie nieznane.

Druk białym na plexi

Chodzi o druk na plexi w Warszawie. W grę wchodzi druk na plexi białej, przeźroczystej, czarnej czy kolorowej. Wszystko zależy od oczekiwań klientów. Warto również wiedzieć, że mowa o firmie, która stara się wychodzić naprzeciw pojawiającym oczekiwaniom. Wystarczy powiedzieć, że maksymalna szerokość płyty, jaka może zostać zadrukowana wynosi 16000 x 3050 mm. Co więcej, możemy rozmawiać o druku w technologii UV.

Cały czas pojawiają się jakieś wątpliwości? Trzeba sobie uczciwie powiedzieć, że plexi z roku na rok zyskuje na popularności i absolutnie nie ma w tym przypadku. To też sprawia, że druk na pleksi czy frezowanie to usługi, które często znajdują miejsce w ofertach poszczególnych drukarni. W konsekwencji mowa o materiale, który odgrywa bardzo ważną rolę w strategii marketingowej wielu firm.

Zainteresowała Cię nasza oferta?

 Zapraszamy do kontaktu

Co to jest plexi?

Gdyby ktoś nie wiedział, o co chodzi, warto zdawać sobie sprawę z tego, że mowa o przeźroczystym tworzywie sztucznym, którego główny składnik to poli (metakrylan metylu). Do cech charakterystycznych tego materiału można zaliczyć:

  • odporność na działanie promieni UV,
  • spora przeźroczystość w zakresie światła widzialnego,
  • łatwość obróbki (mowa o tworzywie, które jest termoplastyczne).

Dobrze też zdawać sobie sprawę z tego, że w języku handlowym niekoniecznie pada słowo „plexi„. Co więcej, nie można mówić o jednym zamienniku. Mówi się choćby o szkle akrylowym, szkle organicznym, metapleksie czy pleksie. Możliwości jest wiele, ale za każdym razem chodzi o to samo – o plexi.

Druk na plexi w reklamie

Plexi to materiał, który w działaniach marketingowych jest niebywale przydatny. Niemniej nie tylko o tym powinniśmy pamiętać. Powinniśmy również być świadomi tego, że mowa o materiale, który jest tani i łatwy w obróbce. Warto też zwrócić uwagę na klientów. Oczywiście wszystko zależy od oczekiwań, ale trzeba uczciwie powiedzieć, że chodzi o typ reklamy wzbudzający zainteresowanie wśród małych, średnich i dużych przedsiębiorstw. Poza tym przeźroczystość może kojarzyć się z zewnętrzną formą reklamy, ale myślenie w takich kategoriach nie jest do końca właściwe. Skojarzenie z zewnętrzną formą reklamy jest jak najbardziej zrozumiałe, ale jednocześnie nie wolno zapomnieć o tym, co dzieje się wewnątrz budynków. Do tego dochodzi także wysoka termoplastyczność materiału.

Czy plexi jest materiałem wytrzymałym?

Nie sposób nie nawiązać też do wytrzymałości. Nawet najwyższa jakość to nie wszystko, co dla klientów ma znaczenie. Jeśli chodzi o szczegóły, przede wszystkim należy zdawać sobie sprawę z tego, że mamy możliwość nieograniczonej obróbki. Do tego mowa o wydrukach, które są odporne na warunki atmosferyczne. Jest to bardzo ważne – w końcu pogoda potrafi zaskakiwać pozytywnie, jak i negatywnie. Nie jest też tak, że plexi to materiał, który można określić mianem niezniszczalnego. Niemniej jest to coś, czemu koniecznie wypada się przyjrzeć. Oczywiście przy założeniu, że za druk na plexi będą odpowiadać prawdziwi profesjonaliści. Tacy ludzie, jakich można spotkać w naszej firmie.

Jakość i czas

Nasz zespół stworzony jest przez ludzi, którzy doskonale wiedzą, że nie tylko najwyższa jakość ma znaczenie. Jakość ma iść w parze z troską o czas, dlatego też klienci mogą być pewni szybkich terminów realizacji. Wszelkie szczegóły omawiane są przy okazji dokonywania zamówienia. Wysyłka odbywa się za pośrednictwem firmy kurierskiej. Jeśli kogoś interesuje możliwość odbioru osobistego, nasza drukarnia internetowa również jest na to przygotowana. Celem działalności jest wychodzenie naprzeciw pojawiającym się oczekiwaniom – tyczy się to także tych klientów, którzy mają największe wymagania.

Gdyby pojawiały się jakieś wątpliwości (lub po prostu potrzeba było więcej informacji), wystarczy skorzystać z danych kontaktowych.

Popularne produkty