Katalogi reklamowe to nieodłączny element działalności reklamowej wielu firm. Są wręczane klientom i kontrahentom podczas spotkań biznesowych, świetnie sprawdzają się na różnego rodzaju targach, konferencjach i branżowych eventach. W jasny i przejrzysty sposób prezentują ofertę produktów i usług, zwiększając zainteresowanie marką i będąc rewelacyjnym kanałem komunikacji. Inwestycja w katalogi jest więc wydatkiem, który może bardzo szybko się zwrócić w postaci wyższej sprzedaży.

Jeśli chcesz, aby firmowe katalogi korzystnie wpływały na wizerunek firmy, warto zadbać o dobry projekt, przyciągające teksty, efektowne zdjęcia i doskonałej jakości druk. Dla potencjalnego klienta jest to informacja, że firma dba o swój wizerunek w każdym aspekcie. W naszej drukarni internetowej znajdziesz ofertę druku katalogów, która spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów

Oferujemy katalogi szyte i klejone

Drukarnia internetowa oferuje druk katalogów w formacie A4 w dwóch wersjach – szytych oraz klejonych. Zanim zdecydujesz się na konkretne rozwiązanie, warto poznać zalety obu wersji. Katalogi szyte to wygodne i praktyczne rozwiązanie, które doskonale sprawdzi się w przypadku niewielkich broszur, instrukcji obsługi i publikacji z niewielką ilością stron. Są łączone za pomocą zszywki z oczkiem, dzięki czemu łatwo jest je wpiąć do segregatora. Mają wysoką odporność na uszkodzenia i zniszczenia, dzięki czemu nawet przy intensywnym użytkowaniu prezentują się tak samo dobrze, jak po wyjściu z drukarni. Dużą zaletą katalogów szytych jest również niski koszt produkcji, co przekłada się na atrakcyjne ceny dla klientów korzystających z drukarni.

Katalogi klejone są nieco droższą opcją niż katalogi szyte, ale klienci równie chętnie decydują się na to rozwiązanie. Nic w tym dziwnego, są bardzo eleganckie, estetyczne, doskonałe do broszur z dużą ilością stron. Świetnie sprawdzą się do prezentacji produktów ekskluzywnych. Katalogi klejone mają gładkie, klejone grzbiety, a do ich wykonania wykorzystywany jest mocny klej, który zapewnia solidne i trwałe łączenie. Decydując się na ten rodzaj katalogów można mieć pewność, że produkt końcowy będzie prezentował się wyjątkowo efektownie.

Zainteresowała Cię nasza oferta?

 Zapraszamy do kontaktu

Drukujemy w technologii cyfrowej

Wszystkie  katalogi oferowane w naszej drukarni są drukowane w technologii druku cyfrowego i przy wykorzystaniu zaawansowanych technologicznie urządzeń. Dzięki temu nasze katalogi wyróżniają się doskonałą jakością druku, dbałością o najdrobniejsze detale oraz świetnym odwzorowaniem kolorów. Nasi klienci mogą mieć pewność, że przesłane do nas materiały będą prezentowały się tak samo dobrze zarówno w pliku gotowym do druku, jak i w końcowej, drukowanej wersji. Materiały drukowane w technologii cyfrowej mają intensywne, głębokie kolory, które nie blakną nawet podczas długotrwałego użytkowania.

Szybkie terminy, błyskawiczna wysyłka

Jeśli chcesz poprawić formę prezentacji produktów lub usług Twojej firmy, postaw na katalogi drukowane w naszej drukarni internetowej. Wszystkie materiały przygotowujemy na bieżąco, bez opóźnień i długiego czasu oczekiwania. Zapraszamy klientów, którzy mają do wydrukowania katalogi na ostatnią chwilę – z pewnością dotrzymamy terminu. Gotowe realizacje wysyłamy za pośrednictwem sprawdzonych firm kurierskich. Są odpowiednio zapakowane i zabezpieczone przed uszkodzeniem, dzięki czemu nasi klienci mogą mieć pewność, że otrzymają produkty w takim stanie, w jakim wyszły z drukarni.

Oferujemy również możliwość osobistego odbioru katalogów zamówionych online. Dzięki temu klienci mogą przed odbiorem sprawdzić, czy gotowe produkty spełniają ich oczekiwania.

Sposób przedstawienia oferty firmy ma ogromny wpływ na zainteresowanie klientów, a także na wizerunek marki. Warto więc zainwestować w profesjonalnie wykonane katalogi, które zaprezentują ofertę w sposób estetyczny, elegancki i przede wszystkim – skuteczny. Jeśli chcesz wydrukować katalogi firmowe, zachęcamy do bezpośredniego kontaktu w celu przedstawienia oferty i wyceny całego zlecenia.