Plakaty

Druk plakatów

Plakaty cyfra

Reklama plakatowa to jedna z najskuteczniejszych metod promocji firmy. Informacje przekazane w formie atrakcyjnego plakatu przyciągają wzrok odbiorców. Pozwalają na dotarcie do szerokiego grona potencjalnych klientów, przy dosyć niskim koszcie. Warto dodać, że plakaty mogą być także znakomitą ozdobą pomieszczeń. Nasza drukarnia oferuje druk wysokiej jakości plakatów dla firm, jak i osób prywatnych.

Materiały reklamowe muszą przyciągać uwagę potencjalnych klientów. Stanowią one poniekąd wizytówkę firmy, a więc muszą prezentować się estetycznie i nawiązywać swoim wyglądem do identyfikacji wizualnej przedsiębiorstwa. Ich celem jest zwiększenie świadomości marki i przekazanie najważniejszych informacji dotyczących oferty firmy, promocji albo danego wydarzenia. Warto więc zadbać o piękną szatę graficzną plakatu oraz o jego wysoką jakość. Jeśli zależy Ci na skutecznym artykule reklamowym, nasze plakaty Warszawa będą najlepszą opcją!  

Plakaty do druku w formacie A4 i A3

Plakaty A3 i A4 drukowane są przez nas na papierze satynowym o gramaturze 200 g. Dzięki niemu tego typu materiały reklamowe są trwałe i odporne na uszkodzenia mechaniczne. Nie ulegają zbyt łatwemu rozdarciu. Ponadto gwarantują estetyczny wygląd. Druk cyfrowy to także pewność intensywnych, żywych barw oraz realistycznie odwzorowanych kolorów. Swoim klientom zapewniamy zawsze wysoką, fotograficzną jakość wydruku. Zwiększona gramatura papieru jest świetnym wyborem zwłaszcza, jeśli plakat będzie narażony na szkodliwe warunki atmosferyczne. Plakaty satynowe o takiej gramaturze zachowają swój nienaganny wygląd nawet po wielu dniach ekspozycji na zewnątrz,w dalszym ciągu spełniając swoje zadania informacyjne oraz promocyjne. Oferujemy także laminowanie plakatów na błysk i mat, co podnosi ich walory użytkowe oraz estetyczne. U nas druk plakatów A3 i A4 przebiega sprawnie, szybko i to z zachowaniem konkurencyjnych cen!

Zainteresowała Cię nasza oferta?

 Zapraszamy do kontaktu

Cyfrowy druk plakatów w Warszawie

Nasze plakaty powstają poprzez zastosowanie nowoczesnego druku cyfrowego. Nie bez przyczyny jest on jedną z najchętniej wybieranych technik wydruku materiałów reklamowych. Dzięki niemu można spersonalizować zamówienie według potrzeb klienta. Ponadto, korzystając z niego jesteśmy w stanie przyjmować zamówienia już od 1 sztuki! Technika ta pozwala także na błyskawiczne wykonanie zlecenia. Kolejną zaletą druku cyfrowego jest brak kosztów związanych z przygotowaniem wydruku. Taka metoda druku umożliwia zamówienie nawet wymagającej i skomplikowanej personalizacji i to w niewielkiej ilości nakładu! Jest to więc jedno z najlepszych na rynku rozwiązań. Drukujemy cyfrowo plakaty A4 oraz A3, czyli popularne formaty, pozwalające na czytelne przedstawienie ważnych informacji.

Druk plakatów Warszawa

Jak krok po kroku zamówić plakaty?

Nasza nowoczesna drukarnia szybko realizuje zamówienia przy wykorzystaniu druku cyfrowego. Cały proces zamówienia plakatów jest bardzo prosty.

  • przygotuj projekt, pamiętaj o kolorystyce, spadach, marginesach oraz rozdzielczości w granicach 300 dpi,
  • wybierz rodzaj plakatu,
  • złóż zamówienie podając wybrany format, kolorystykę, uszlachetnienie, nakład.

Po opłaceniu zamówienia nie pozostaje Ci nic innego jak oczekiwanie na kuriera. Oczywiście, możesz także odebrać swoje zamówienie osobiście w naszej drukarni.

Plakaty Warszawa

Kiedy warto drukować plakaty?

Druk plakatów A4 i A3 to świetny sposób na informowanie o ważnych wydarzeniach, imprezach, eventach, ale także promowanie swojej marki. Jeżeli zależy Ci na tym, aby podnieść rozpoznawalność swojej oferty czy też powiadomić odbiorców np. o zbliżających się targach- plakaty reklamowe będą do tego doskonałym narzędziem. Możesz też wydrukować kilka plakatów i potraktować je jako ozdobę do salonu, sypialni czy też biura. Plakaty to ponadczasowe rozwiązania, które nie wychodzą z mody. Nadają przestrzeni niepowtarzalnego stylu i klimatu. Ocieplają wnętrze i mogą powiedzieć wiele o Twoich pasjach, zainteresowaniach czy sposobie bycia. 

Wykonujemy druk cyfrowy plakatów reklamowych dla klientów z Warszawy oraz całej Polski. Współpracujemy z firmą kurierską i zapewniamy zawsze szybką i bezpieczną przesyłkę. W razie pytań zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami.

Popularne produkty